13 czerwca 2024

Kawalerka pod klucz w Lublinie – czy opłaca się kupić?

Sporo osób planujących zakup nowego mieszkania w Lublinie decyduje się na zakup kawalerki. Do wyboru są dwie opcje, a mianowicie lokal w stanie deweloperskim lub wykończony pod klucz. Oto kilka ważnych przesłanek, dla których nabytek w postaci mieszkania pod klucz jest strzałem w dziesiątkę.

Kawalerka pod klucz w Lublinie – gotowa do zamieszkania

Możliwość szybkiego wprowadzenia się to kluczowy powodów przemawiający na korzyść zakupu wykończonego pod klucz mieszkania. Lublin z racji na ilość realizowanych tu inwestycji mieszkaniowych daje pod tym względem duże możliwości wyboru kawalerki pod klucz. Zakup takiego mieszkania to przede wszystkim oszczędność czasu, a niejednokrotnie również pieniędzy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na tym, aby możliwie jak najprędzej zamieszkać w swoich czterech ścianach bez konieczności przeprowadzania prac wykończeniowych.

Kawalerka pod klucz w Lublinie – świetna na wynajem

Wielu klientów formy deweloperskiej Orion kupuje kawalerki wykończone pod klucz z myślą o wynajmie. Ponieważ na odbiór mieszkania nie trzeba długo czekać, można stosunkowo prędko zacząć czerpać zysku z tytułu najmu. W Lublinie kawalerki cieszą się wśród najemców zdecydowanie największą popularnością. Poszukują ich studenci, osoby żyjące w pojedynkę lub w parach, a także turyści biznesmeni odwiedzający stolicę Lubelszczyzny. Kawalerka pod klucz w Lublinie doskonale sprawdza się w roli mieszkania inwestycyjnego.

Kawalerka pod klucz w Lublinie – niskie koszty eksploatacyjne

Kawalerka kawalerce rzecz jasna nierówna, niemniej ogromną zaletą mieszkań z rynku pierwotnego są znacznie niższe – w porównaniu z nieruchomościami z drugiej ręki – koszty eksploatacyjne. Właściciele płacą niższe czynsze, nie muszą też w przeciągu kilku czy nawet kilkunastu lat przeprowadzać poważnych remontów. Mieszkania są budowane z wysokogatunkowych materiałów oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co znajduje odzwierciedlenie m.in. w wysokości czynszów i rachunków.

https://orion.lublin.pl/